autojournal

Zažijte luxus s německým autem: Bude to BMW, Audi nebo Mercedes?

9. 9. 2019 • Novinky

Německá auta jsou často symbolem kvality a luxusu. A u značek jako je BMW, Audi a Mercedes to platí dvojnásob – jsou téměř povinnou výbavu každého manažera nebo generálního ředitele. Které modely vozů těchto ikonických značek vítězí a které si vyberete vy

BMW

S více jak 100 lety zkušeností by v BMW měli vědět, co dělají. Značku založil v 1916 Franz Josef Pop, dnes patří mezi špičku v oblasti prodeje automobilů. V jejich řadách najdete ty nejluxusnější vozy všech dob, ale i něco pro náročné – pancéřová vozidla. Hodí se, pokud máte trochu nahnáno, pocit bezpečí nic nenahradí. V BMW si navíc vybere opravdu každý. Co třeba oblíbené BMW řady M, nebo vozy z řady 7? A věděli jste, že BMW je mateřskou lodí pro auta z řady MINI a také diamantem mezi luxusními vozy Rols-Royce?

V posledních letech boduje sportovní divize právě zmíněné řady M, ale populární jsou i SUV a zejména model X3.

Audi

Audi, stejně jako BMW, vyrábí luxusní automobily již od počátku minulého století. V žebříčku prodejů se ale přesto drží mezi BMW a Mercedesem na posledním místě. Audi patří pod skupinu Volkswagen Group a je její prémiovou značkou. Jedním ze stále oblíbených modelů je A6, A7 nebo luxusní automobil A8.

Za nižší prodeje může i vyšší cena – ne všichni si tuto značku mohou dovolit. Pokud vám něco málo do cílové částky chybí, zkuste půjčku online. Řešení je jednoduché, rychlé, a své vysněné auto můžete mít doma již za pár dní.

Mercedes-Benz

Mercedes je jedna z nejstarších a nejrozšířenějších značek automobilů, co do vyšší cenové kategorie, pohodlí a luxusu. Není divu, že v rámci objemu prodeje zaujímá první místo a úspěch zažívá v Evropě i v Asii. Tahounem je třída E, nejprodávanější je ale třída C. Oblíbené jsou i SUV modely, zejména z divize AMG. Divize AMG se vyznačuje nejvyšším výkonem, exkluzivitou a schopností nabídnout jedinečný požitek z jízdy.

Tak co? Který z vozů je tím pravým luxusem pro vás? Ať už sáhnete po kterémkoliv z nich, vězte, že vozy všech tří značek jsou spolehlivé, bezpečné a vždy svědčí o prvotřídní kvalitě. Jízdu s nimi si užijete vždy, ať už sami, s rodinou, nebo kamarády.

.

« »

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

autojournal.cz