bmw-x2-2017-milan-design-week-2

BMW X2 se předvedlo v kamufláži na milánské akci Fashion Week

1. 10. 2017 • Novinky

Nové BMW X2 je stále daleko od svého vstupu na trh, nicméně toto nejnovější Sports Activity Coupé (SAV) rodiny vozů BMW X vyráží již nyní do prostředí, které mu nejvíce svědčí – do městské džungle.

Naposledy bylo k vidění během akce Fashion Week, která se během víkendu tradičně konala v Miláně. Sportovní siluetu nového BMW X2 kryla digitální kamufláž tvořící na jeho karoserii spektakulární efekty vzniklé kombinací žluté, šedé a černé barvy. Výjimečný design chystané novinky účinně kryla, nicméně i tak byl jasně patrný vzhled budoucího nového modelu BMW Group.

Není divu, že nové BMW X2 s digitální kamufláží na sebe strhávalo značnou pozornost na mnoha tradičních místech v Miláně. Každý, kdo v danou chvíli procházel městem a zahlédl kamuflovaný vůz, rozpoznal jeho značnou extravaganci, modernost a sportovnost. Pro mladé extrovertní a aktivní osobnosti to byla první příležitost k tomu, aby se dostali do kontaktu s novou interpretací designu modelů BMW X.

.

« »

https://myrosatis.com/wp-content/uploads/2021/03/21210305car-air-purifier.html https://www.autojournal.cz/how-to-use-baking-soda-to-deodorize-refrigerator/