helena-vondrackova

Helena Vondráčková se pochlubila novým vozem. Nejedná se o prémiovou značku, ale o dostupný korejský model

11. 6. 2024 • Novinky, Zajímavosti

Česká zpěvačka Helena Vondráčková si nedávno pořídila nové auto. Místo prémiové značky zvolila korejské SUV. Nyní ji budeme vídat na silnicích v modelu SsangYong Torres.

Helena Vondráčková je známá svým vytříbeným vkusem, a to platí i pro automobily. Nedávno si vybrala nový Torres v našem pražském showroomu SsangYong. “Hledala jsem auto, které je pohodlné, prostorné a zároveň má osobitý design,” svěřila se Vondráčková. “Torres splňuje všechny mé požadavky, a navíc je to SUV, takže se s ním cítím na silnici jistě.” Řekla k nákupu Vondráčková.

SsangYong Torres je poměrně velké auto, velikostně srovnatelné se Škodou Kodiaq. Má délku 4700 mm, šířku 1890 mm a výšku 1720 mm (se střešními ližinami). Toto pětimístné SUV nabízí zavazadlový prostor o objemu 839 litrů ve standardním uspořádání nebo 703 litrů, pokud je vybaveno rezervním kolem.

Toto SUV je k dispozici s jediným motorem – 1,5litrovým přeplňovaným benzínovým čtyřválcem o výkonu 163 koní. Volitelně může být vybaveno pohonem všech čtyř kol a automatickou převodovkou. V České republice je SsangYong Torres nabízen ve čtyřech výbavových verzích: CLUB, STYLE, CLEVER a PREMIUM, s cenou začínající na 699 900 Kč s DPH.

.

« »

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

autojournal.cz