lifestyle_cs_lux_collection_baby-safe_pro_urban_olive_incar_1_2024_300dpi

Nová dětská autosedačka BABY SAFE PRO od Britax Römer: Inovace ve světě bezpečnosti a pohodlí pro nejmenší cestovatele

11. 6. 2024 • Novinky

Německá značka Britax Römer, přední světový výrobce dětských autosedaček, představuje svou nejnovější inovaci v oblasti bezpečnosti a pohodlí pro nejmenší cestovatele – autosedačku BABY SAFE PRO. Nová autosedačka přichází s revolučním systém Ergo Recline, který umožňuje rovnější a zdravější polohu dítěte a poskytuje tak ještě vyšší úroveň bezpečí a komfortu během cestování.

Autosedačka BABY SAFE PRO je navržena pro děti od narození do 15 měsíců a nabízí pohodlí a bezpečnost v každé fázi jejich vývoje. Inovativní systém Ergo Recline zajistí optimální polohu za všech okolností. „Polohování nabízí dítěti rovnější a ergonomičtější polohu, což přispívá správnému vývoji páteře, předchází padání hlavičky a zajišťuje správné dýchání. Kombinace autosedačky se základnou VARIO BASE 5Z umožní polohování na základně do 6 dalších poloh. Díky tomuto spojení je možné autosedačku nastavit až do 9 poloh a tím ji přizpůsobit každému sklonu sedadla i ve vozidlech, která běžně nejsou pro instalaci autosedačky ideální,“ popisuje Michal Bobuš ze společnosti Baby Direkt, která je výhradním distributorem produktů značky Britax Römer v České republice.

Při použití autosedačky BABY SAFE PRO s isofixovou základnou VARIO BASE 5Z je možné sedačku otočit směrem k otevřeným dveřím auta. Díky tomu je usazování a připoutání dítěte velmi snadné. Na základnu VARIO BASE 5Z je navíc možné umístit také pokračující autosedačku pro větší děti DUALFIX 5Z.

Baby Safe Pro lze snadno nainstalovat také s pomocí bezpečnostního pásu vozidla nebo na celou řadu dětských kočárků, což zajišťuje maximální flexibilitu a kompatibilitu pro každou rodinu. „Autosedačka BABY SAFE PRO nabízí nejvyšší standardy bezpečnosti a pohodlí pro nejmenší cestovatele. Sedačka je kombinací bezpečnosti, pohodlí a inovativního designu, který usnadní každodenní život rodičů,” doplňuje Michal Bobuš.

Díky své extrémně nízké váze pouhých 3,9 kg je BABY SAFE PRO snadno přenositelná a manipulovatelná, což usnadňuje každodenní aktivity spojené s přenášením dítěte. Navíc je vybavena extra dlouhou stříškou poskytující UV 50+ ochranu proti slunci, která chrání dítě před škodlivými UV paprsky i v poloze vleže.

.

« »

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

autojournal.cz