Shelby-Baja-700-8

Shelby Ford F-150 SVT Raptor Baja 700

16. 4. 2015 • Novinky, Tuning

Značka nesoucí jméno legendárního Carrolla Shelbyho tak vyšla na světlo světa s upravenou verzí, která ctí svůj název Baja 700 a pod kapotou tedy ukrývá krásných 700 koní. Aby mohl být výkonný pick-up ještě výkonnější, bylo třeba vyměnit kompresor na motoru, dále plynovou klapku a vstřikovače za kusy s větší propustností a namontovat výfuk Borla. Zkrátka vše pro to, aby se do motoru dalo dostat více směsi a aby mohl lépe dýchat. Výsledkem je 700 koní a bohužel se nikde nezmiňuje, jak se to má s časy zrychlení.

U motoru však Shelbyho hoši neskončili a kámen na kameni nezůstal ani v zavěšení. Zde jsou k mání zcela nové tlumiče King, Nová přední ramena a další. Osmnáctipalcová matně černá kola obouvají gumy BFGoodrich K02.

Aby všichni kolem věděli, v čem jedete, rozjasnil se exteriér modrou barvou a znaky Shelby. A abyste i vy věděli, v čem jedete, dostal vylepšovací kůru i interiér. Shelby American postaví celkem 50 kusů Baja 700 a každý bude stát 45 tisíc dolarů (1 170 000 korun) + cenu standardního F-150 SVT Raptor.

.

« »

MENU